Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. ROZUMÍM

 

Zakoupený výrobek neodpovídá vašim představám? V našem obchodě máte možnost ho vrátit bez udání důvodu do 3 týdnů od data jeho převzetí. Nově navíc se zasláním k nám zcela zdarma přes síť našich sběrných míst!

 

Jak postupovat v případě odstoupení od smlouvy:

 

1. Vytiskněte, nebo přepište na papír formulář k odstoupení od kupní smlouvy. Formulář ke stažení zde: Odstoupení od kupní smlouvy

2. Formulář s detailními informacemi pro vrácení si pečlivě přečtěte, vyplňte údaji uvedenými na faktuře a podepište

3. Zboží uveďte do původního stavu, pečlivě zabalte a společně s formulářem a kopií, nebo originálem faktury zašlete na níže uvedenou adresu

Firma: Atonyx.cz
Harlacherova 3319/4
10600 Praha 10

(Na této adrese není možné zboží vrátit osobně)

  

  

Často kladené dotazy

Vyzkoušení znamená zprovoznění zboží a přiměřené otestování funkcí, které má zboží splňovat. Při testování by však nemělo dojít k jeho opotřebení. Pokud to není nezbytné, nesundavejte ze zboží ochranné folie displejů, pásků, krytů, nebo lesklých ploch.

V případě vrácení nekompletního zboží, které bylo součástí originálního balení bude kupujícímu stržena poměrná částka která odpovídá hodnotě chybějícího obsahu.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy je 14 kalendářních dnů a začíná následující kalendářní den od doručení zboží spotřebiteli.

Doplňující zprávy a informace spojené s vrácením zboží připište prosím přímo do formuláře pro vrácení, nebo zašlete email na adresu: info@tonywatch.cz v emailu nezapomeňte uvést číslo objednávky

V případě odstoupení od smlouvy přiložte do zásilky společně se zbožím kopii, nebo originál faktury. Pokud nemůžete dohledat fakturu, je nezbytné do balíčku přiložit alespoň číslo objednávky pro identifikaci Vaší zásilky. Dále je potřebné vyplnit formulář zde: Odstoupení od kupní smlouvy

Při odeslání zásilky Českou poštou, nebo jiným dopravcem obdržíte tzv. podací lístek na kterém je uvedeno podací číslo zásilky. Číslo z podacího lístku stačí zadat do portálu dopravce. Pokud je zásilka označena jako doručená, zboží jsme úspěšně přijali a žádost pro odstoupení od smlouvy bude zpracována nejpozději do 7 dnů.

Sledování zásilek Zásilkovna

Sledování zásilek PPL

Sledování zásilek Česká pošta

Zákazník je informován automatickou zprávou prostřednictvím emailu o odbavení jeho požadavku. K zaslání informace dojde nejpozději do 7 kalendářních dnů od doručení zboží. V této zprávě jsou také přesné informace o vyplacení peněz zpět kupujícímu.

Peníze jsou vypláceny formou bankovního převodu na účet kupujícího nejpozději do 14 kalendářních dnů od doručení zboží. U 99% případů ale k vyplacení prostředků dochází do 7 kalendářních dnů od doručení zboží.